Loading
01

İSİM

Sinan Yılmaz

DERECE

Grand Master

EMAIL

snnylmz1@hotmail.com

TELEFON

İstanbul : +90 541 401 46 66

01

Merhaba ben

SİNAN İSLAM YILMAZ

Uzun yıllara dayanan birikimim ve tecrübem ile sizleri dünyanın en iyisi yapmak için sabırsızlanıyorum. Bildiğim ve akademide yarattığım tüm teknikleri, sizlere en doğru şekilde aktararak, kariyerinizde zirveye birlikte yürüyoruz. Birçok tekniği bir arada göreceğiniz bu workshoplar, sizin her daim bir adım önde olmanızı sağlayacak. Başarılı bir şekilde ilerlemeniz ve kariyerinizi doruk noktasına ulaştırmanız için ben ve ekibim her zaman yanınızda.

Sinan Yılmaz Hakkında

 • Yılında güzellik ve bakım merkezinde güzellik asistanı olarak görev aldım. 2 Yıl kadar birçok güzellik markalarının eğitimlerine ve seminerlerine katılıp kendimi güzellik sektöründe en üst noktalarda olmak için geliştirdim.
  2007
 • Yılında Douglas Parfümeri Türkiye ‘de Alessandro İpek kirpik ve Protez Tırnak uzmanı olarak başladım.1 yıl içerisinde Türkiye ‘de Douglas Parfümeri şubelerinde eğitici , uygulayıcı ve aktivite sorumlusu olarak görev aldım ve defalarca kez birincilik almayı hak kazandım.
   
  Douglas Parfümeri bünyesinde LANCOME, YSL, CHANEL, BIOTHERM, MBR, KANEBO, ORLANE, CLINIQUE ve birçok dünya markalarının eğitimlerine katıldım, cilt ve makyaj uzmanlığı yaptım.
  2010
 • Douglas parfümeri iş birliği ile Oya Tolga Makyaj Akademisinden makyaj eğitimi aldım.
  2011
 • Yılında Nyx Make-up markasıyla Beauty Bar kozmetik firmasının Mağaza Müdürü olarak görev aldım. 2012 ve 2013 yılları arasında İlk kalıcı makyaj deneyimine Manuel shading ile başladım ve yaklaşık 1 yıl boyunca devam ettim.
  2012
 • Yılında Profesyonel bir markayla ilerlemek için Longtimeliner ile başladım ve kısa sürede eğitmen olarak Tr Distribütöründe görev aldım.

  2013 yılında başlayarak 2014 yılına kadar 1.5 yıl boyunca özel bir kurumdan eğitim aldım. Meb onaylı 4. Seviye güzellik uzmanlığı sertifikasını alarak profesyonel iş hayatımda estetisyenlik konusunda da gelişimimi devam ettirdim.
  2013
 • Yılında Bursa’da kendi makyaj stüdyomu açtım.
  2014
 • Yılında ilk Aşık olduğum marka Phibrows ile tanıştım
  2015
 • Yılında Bursa’da Bursanın en kapsamlı, büyük güzellik ve kalıcı makyaj salonunu açtım.

  Branko Babic tarafından Phibrows Master ve PhiContour Master olarak atandım. Kendi projem olan Lasheslifting Branko Babic tarafından onaylandı ve dünya çapında herkese faydalı olacak Craft Master Pro ‘yu geliştirdim.  2017
 • Yılında PhiAcademy çatısı altında dünya çapında kurslar düzenledim ve 2019 yılında Grand Master logosunu PhiAcademy kurucusu  Branko Babic tarafından aldım.
  2018
 • Yılında sektörde çok ses getirecek olen yeni projemi PhiAcademy ‘ye sundum ve onaylanan bu projemizin hazırlıklarına hala devam etmekteyim. Ayrıca 2019 yılında Nişantaşı İstanbul şehrinde ikinci güzellik merkezimi açtım ve ikinci şubemiz ile sizlere uzman kadromuz ile beraber hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  2019

Sinan Yılmaz

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK GRAND MASTERI

Workshop Uluslararası Galeri

Video Galeri

İletişim

Bursa Şube
ADRES: Ahmet Yesevi Mh. Sapanca Sk. Turkuaz Plus çarşı No:5/A 21 16145 Balat / Nilüfer / BURSA
TELEFON: +90 551 704 09 30
EMAIL: info@makeupsinan.com.trİstanbul Şube
ADRES: Harbiye Mh. Atiye Sk. Uzay Apt. No: 3/1 Nişantaşı / İSTANBUL
TELEFON: +90 544 345 36 66
EMAIL: info@makeupsinan.com.tr